Wybrane dla Ciebie
Promocje
Akumulator bateria DJI Air 3
| Waga | 530 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 5,00 × 13,00 cm |
| Net weight | 300 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 530 |
| HS Code | 8507600090 |
| Seria Air | DJI Air 3 |
| Kompatybilność | Akumulatory |
| Producent | DJI |
Dron DJI Mini 3 (DJI RC)
| Waga | 910 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,50 × 14,30 × 13,50 cm |
| Net weight | 800 |
| Box width | 14,30 |
| Box height | 13,50 |
| Box length | 13,50 |
| Gross weight | 910 |
| HS Code | 8806211000 |
| Model | Mini |
| Waga | < 250 g |
| Czas lotu (min) | 31 – 40 min |
| Zasięg (km) | do 8 km |
| Matryca | 1/1,3" CMOS |
| Rozdzielczość wideo | RAW |
Drony
Bestsellery
Śmigła Low-noise DJI Mavic 3 Enterprise
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 25,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 25,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8807100090 |
| Kategoria | Śmigła i osłony |
| Kompatybilność | Mavic 3 Enterprise, Mavic 3T, Mavic 3 Multispectral |
Kontroler nadajnik DJI FPV Remote Controller 3
| Waga | 340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,55 × 6,50 × 12,55 cm |
| Net weight | 240 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 12,55 |
| Box length | 16,70 |
| Gross weight | 340 |
| HS Code | 9032890090 |
| Seria FPV | DJI Avata 2 |
| Kompatybilność | Kontrolery |
Komentowanie zablokowane