Zestaw napędowy EZRUN MAX10 G2 80A/3652SD 4100kv G3
479,00  brutto
 30 dni na bezpłatny zwrot - przeczytaj więcej tutaj
Brak w magazynie
Brak w magazynie
0 Osób ogląda teraz ten produkt!
SKU: 62539 Kategorie: , , EAN: 6938994407533 Najniższa cena ( 12/06/2024 ): 479,00
Metody płatności:
W skład zestawu wchodzi elektroniczny regulator AC EZRUN MAX10 G2 80A oraz silnik AC EZRUN 3652SD G3. Urządzenia zostały zoptymalizowane pod kątem współpracy ze sobą, dzięki czemu mogą zapewnić maksymalną wydajność i efektywność. Wyróżnia je także wodoodporność i pyłoszczelność. Zestaw jest kompatybilny z takimi pojazdami RC jak na przykład samochody SCT, ciężarówki i monster trucki w skali 1:10.
Niezawodny silnik
Poszerzone możliwości
Solidna konstrukcja
Wysokiej klasy regulator
Wiele możliwości
Produkt jest kompatybilny z silnikami o rozmiarze 540-550 – zarówno z czujnikami, jak i bez czujników. Wymaga zasilania 2-3S LiPo i wyróżnia się kompaktową konstrukcją, niską masą oraz opatentowanym systemem chłodzenia o wysokiej wydajności. Jest też wodoodporny i pyłoszczelny – sprawdzi się w niemal każdych warunkach. Oferuje także regulowany stabilizator BEC o natężeniu do 5 A i napięciu od 6 V do 7,4 V. Obsługuje przy tym szereg funkcji ochronnych, takich jak na przykład ochrona termiczna czy zabezpieczenie przed awarią.
W zestawie
  • Silnik
  • Regulator + przewody
  • Instrukcja obsługi
Silnik
ProducentHobbywing
ModelHW30402605
Typ silnikaAC
Liczba obrotów na minutę na wolt4100 rpm/V
Li-Po2-3 ogniwa
Prąd obwodu otwartego5 A
Liczba biegunów4
Średnica37 mm
Długość obudowy silnika53 mm
Średnica wału3,17 mm
Długość wolnego wału15 mm
Waga227,9 g
Synchronizacja
Klasa szczelnościIP67
Regulator
ProducentHobbywing
ZastosowaniePojazdy RC (skala 1:10)
TypAC
Natężenie stałe80 A
Maks. natężenie szczytowe52 A
Li-Po2-3 ogniwa
Napięcie BEC6-7,4 V
Natężenie BEC (maks.)5 A
Długość53 mm
Szerokość39,5 mm
Wysokość37,2 mm