DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K
Akumulator bateria do DJI Mini 2 SE / Mini 2 / Mini SE (2250mAh)
| Waga | 112 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,20 × 6,00 × 4,20 cm |
| Net weight | 80 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 4,20 |
| Box length | 9,10 |
| Gross weight | 112 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K |
| Kompatybilność | Akumulatory |
Dwukierunkowy hub ładujący DJI Mini 2 (Mavic Mini 2)
| Waga | 125 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,50 × 12,50 × 12,50 cm |
| Net weight | 70 |
| Box width | 12,50 |
| Box height | 12,50 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 125 |
| HS Code | 8504406090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Śmigła DJI Mini 2 SE / Mini 2 / Mini SE
| Waga | 23 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,50 × 9,00 × 0,50 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 0,50 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 23 |
| HS Code | 8807100090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |