DJI Mavic 3 Pro
Filtry ND (8/16/32/64) DJI Mavic 3 Pro
| Waga | 122 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,40 × 15,50 × 11,40 cm |
| Net weight | 105 |
| Box width | 15,50 |
| Box height | 11,40 |
| Box length | 10,30 |
| Gross weight | 122 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mavic |
| Kompatybilność | Filtry |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 Pro |
| Producent | DJI |
Zestaw 3 filtrów PolarPro ND/PL do DJI Mavic 3 Pro
| Waga | 75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,13 × 0,69 × 5,13 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 0,69 |
| Box height | 5,13 |
| Box length | 4,93 |
| Gross weight | 75 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Kompatybilność | Filtry |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 Pro |
Zestaw 3 filtrów PolarPro Shutter do DJI Mavic 3 Pro
| Waga | 69 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 1,45 × 10,00 cm |
| Net weight | 8 |
| Box width | 1,45 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 69 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Kompatybilność | Filtry |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 Pro |