DJI Avata
Aluminiowa osłona gimbala / zderzak Sunnylife do DJI Avata (czarna)
49,90 zł brutto| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 11,00 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 5 |
| Box width | 11,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 10 |
| HS Code | 7616999099 |
| Seria FPV | DJI Avata |
DJI Care Refresh DJI Avata – kod elektroniczny
289,00 zł brutto| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,01 × 0,01 × 0,01 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 0,01 |
| Box height | 0,01 |
| Box length | 0,01 |
| Gross weight | 1 |
| Model | FPV |
| Długość Usługi | 12 miesięcy |
| Care Refresh | Drony |
| Usługa | Kod elektroniczny |
| Seria FPV | DJI Avata |
DJI FPV Goggles 2
2 599,00 zł brutto| Waga | 680 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,90 × 8,60 × 16,90 cm |
| Net weight | 270 |
| Box width | 8,60 |
| Box height | 16,90 |
| Box length | 18,60 |
| Gross weight | 680 |
| HS Code | 8543709099 |
| Model | FPV |
| Seria FPV | DJI Avata |
| Kompatybilność | Zestaw DJI |
Etui na 2 akumulatory Sunnylife do DJI Avata
18,00 zł brutto| Waga | 61 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,90 × 9,80 × 1,90 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 46 |
| Box width | 9,80 |
| Box height | 1,90 |
| Box length | 11,70 |
| Gross weight | 61 |
| HS Code | 4202129990 |
| Seria FPV | DJI Avata |
Filtr UV PGYTECH do DJI Avata
74,90 zł brutto| Waga | 93 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 93 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 93 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | FPV |
| Seria FPV | DJI Avata |
| Kompatybilność | Filtry |