DJI Air 3
DJI Care Refresh DJI Air 3 – kod elektroniczny
549,00 zł brutto| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,01 × 0,01 × 0,01 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 0,01 |
| Box height | 0,01 |
| Box length | 0,01 |
| Gross weight | 1 |
| Model | Air |
| Długość Usługi | 12 miesięcy |
| Care Refresh | Drony |
| Usługa | Kod elektroniczny |
| Seria Air | DJI Air 3 |
Kontroler DJI RC 2
1 899,00 zł brutto| Waga | 427 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,80 × 5,20 × 13,80 cm |
| Net weight | 420 |
| Box width | 5,20 |
| Box height | 13,80 |
| Box length | 17,30 |
| Gross weight | 427 |
| HS Code | 8806211000 |
| Model | Air |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
| Seria Air | DJI Air 3 |
| Waga | 501 g – 2 kg |
| Kompatybilność | Kontrolery |
| Czas lotu (min) | > 40 min |
| Zasięg (km) | do 8 km |
| Matryca | 1/1,3" CMOS |
| Rozdzielczość wideo | RAW |
| Nowości | Premiera DJI Air 3 |
DJI Care Refresh DJI Air 3 (dwuletni plan) – kod elektroniczny
949,00 zł brutto| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,01 × 0,01 × 0,01 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 0,01 |
| Box height | 0,01 |
| Box length | 0,01 |
| Gross weight | 1 |
| Model | Air |
| Długość Usługi | 24 miesiące |
| Care Refresh | Drony |
| Usługa | Kod elektroniczny |
| Seria Air | DJI Air 3 |