DJI
Hub ładowania akumulatorów TB51 DJI Inspire 3
| Waga | 2000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25,90 × 10,50 × 25,90 cm |
| Net weight | 1670 |
| Box width | 10,50 |
| Box height | 25,90 |
| Box length | 13,70 |
| Gross weight | 2000 |
| HS Code | 8504406090 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
| Producent | DJI |
Hub ładowania DJI WB37 (USB-C)
| Waga | 210 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,90 × 6,50 × 4,90 cm |
| Net weight | 140 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 4,90 |
| Box length | 9,60 |
| Gross weight | 210 |
| HS Code | 8504406090 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
| Producent | DJI |