DJI
Składane śmigła Quick-Release do DJI Inspire 3 (para)
| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,10 × 3,20 × 21,10 cm |
| Net weight | 70 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 21,10 |
| Box length | 6,30 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 8807100090 |
| Model | Inspire |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |
| Producent | DJI |
Śmigła DJI Mini 3
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18,60 × 0,50 × 18,60 cm |
| Net weight | 15 |
| Box width | 0,50 |
| Box height | 18,60 |
| Box length | 9,10 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8807100090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |
| Producent | DJI |