50
Zestaw filtrów Freewell FujiX100 z osłoną obiektywu (czarny)
Zestaw filtrów Freewell FujiX100 z osłoną obiektywu (srebrny)
Zestaw naklejek i mocowań Puluz do Osmo Action / GoPro
Drewniany uchwyt na kamerę Puluz
| Waga | 59 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 5,00 × 4,00 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 59 |
| HS Code | 4421999999 |
| Przeznaczenie | Do kamer, Do telefonów |
Etui Polarpro LiteChaser dla iPhone 13 Pro Max
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,92 × 11,81 × 2,92 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 11,81 |
| Box height | 2,92 |
| Box length | 20,32 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Etui i pokrowce, Inny |
Filtr Nano-X 58 mm XV38 K&F Concept
Filtr ND 2-5 stopni PolarPro Variable Peter McKinnon Mist Edition II do obiektywów 77mm
Filtr ND 2-5 stopni PolarPro Variable Peter McKinnon Signature Edition II do obiektywów 77mm
Filtr ND 6-9 stopni PolarPro Variable Peter McKinnon Signature Edition II do obiektywów 77mm
Filtr Slim 62 mm MV36 K&F Concept
Kabel zasilający DJI FPV System wtyk XT60
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,50 × 1,30 × 19,50 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 1,30 |
| Box height | 19,50 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |