40
Adapter rozszerzający do kamery DJI Osmo Pocket 3
| Waga | 57 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 5,00 × 7,50 cm |
| Net weight | 40 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 57 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | |
| Seria Osmo Pocket | DJI Osmo Pocket 3 |
Mini joystick/drążek sterujący do DJI Osmo Pocket / Pocket 2
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 2,20 × 7,00 cm |
| Net weight | 40 |
| Box width | 2,20 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8529909790 |
| Model | |
| Seria Osmo Pocket | DJI Osmo Pocket 2 |
Szerokokątna nakładka na obiektyw do DJI Osmo Pocket / Pocket 2
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 2,20 × 7,00 cm |
| Net weight | 40 |
| Box width | 2,20 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 9002900090 |
| Model | |
| Seria Osmo Pocket | DJI Osmo Pocket 2 |