3
Filtr ND4 Freewell do DJI Mavic 3
49,90 zł brutto| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,70 × 2,30 × 7,70 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 7,70 |
| Box length | 7,70 |
| Gross weight | 72 |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 |
Filtr ND64 Freewell do DJI Mavic 3
21,90 zł brutto| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,70 × 2,30 × 7,70 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 7,70 |
| Box length | 7,70 |
| Gross weight | 72 |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 |
Filtr PolarPro CP do DJI Mini 3 Pro
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 6,40 × 2,50 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 6,40 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 7,62 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Filtr polaryzacyjny PolarPro CP do DJI Mini 4 Pro
129,00 zł brutto| Waga | 29 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 6,40 × 2,50 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 6,40 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 7,62 |
| Gross weight | 29 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
| Kompatybilność | Filtry |
Filtr UV Freewell do DJI Mavic 3
30,90 zł brutto| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,70 × 2,30 × 7,70 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 7,70 |
| Box length | 7,70 |
| Gross weight | 72 |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 |
Filtry PolarPro ND8/PL, ND32/PL, ND128/PL do DJI Mini 4 Pro
349,00 zł brutto| Waga | 34 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 6,40 × 2,50 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 6,40 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 7,62 |
| Gross weight | 34 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
| Kompatybilność | Filtry |
Filtry spowalniające migawkę PolarPro ND8, ND32, ND128 do DJI Mini 4 Pro
349,00 zł brutto| Waga | 34 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 6,40 × 2,50 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 6,40 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 7,62 |
| Gross weight | 34 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
| Kompatybilność | Filtry |
Obudowa silikonowa obiektywu Sunnylife do Insta360 Ace Pro
9,20 zł brutto| Waga | 6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 7,50 × 1,00 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 6 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Szkło hartowane na ekran kamery Insta360 X4
79,90 zł brutto| Waga | 132 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 16,20 |
| Gross weight | 132 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Zestaw 2 filtrów VND Freewell do DJI Mini 3 Pro / Mini 3
199,99 zł brutto| Waga | 29 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,80 × 1,50 × 5,80 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 5,80 |
| Box length | 5,10 |
| Gross weight | 29 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Zestaw filtrów ND-PL 4/8/16/32 Sunnylife do DJI Mini 2 SE/Mini 2 (MM-FI9255)
112,90 zł brutto| Waga | 73 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 8,90 × 2,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 3 |
| Box width | 8,90 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 10,50 |
| Gross weight | 73 |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K |
| Kompatybilność | Filtry |