3
Filtr ND16 Freewell do DJI Mavic 3
25,90 zł brutto| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,70 × 2,30 × 7,70 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 7,70 |
| Box length | 7,70 |
| Gross weight | 72 |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 |
Filtr ND32 Freewell do DJI Mavic 3
25,90 zł brutto| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,70 × 2,30 × 7,70 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 7,70 |
| Box length | 7,70 |
| Gross weight | 72 |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 |
Zestaw 14 filtrów Freewell do DJI Osmo Pocket 3
529,00 zł brutto| Waga | 145 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,40 × 2,30 × 10,40 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 3 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 10,40 |
| Box length | 10,15 |
| Gross weight | 145 |
Zestaw 16 filtrów Freewell do drona DJI Mini 4 Pro Mega Pack
510,90 zł brutto| Waga | 227 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,90 × 2,30 × 13,90 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 3 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 13,90 |
| Box length | 11,15 |
| Gross weight | 227 |
| Model | Mini 4 Pro |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
| Kompatybilność | Filtry |
Zestaw 3 filtrów PolarPro FX do DJI Mini 3 Pro
145,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 6,40 × 2,50 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 6,40 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 7,62 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Zestaw 3 filtrów PolarPro Shutter do DJI Mini 3 Pro
245,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 6,40 × 2,50 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 6,40 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 7,62 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Zestaw 8 filtrów Freewell DJI Osmo Pocket 3 All Day
369,00 zł brutto| Waga | 79 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,70 × 1,90 × 9,70 cm |
| Kolejna dostawa | 19.09.2024 |
| Net weight | 3 |
| Box width | 1,90 |
| Box height | 9,70 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 79 |