290
Mocowanie do siodełka rowerowego Insta360 do kamer sportowych
| Waga | 317 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 12,20 × 6,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 290 |
| Box width | 12,20 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 21,00 |
| Gross weight | 317 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie na klatkę piersiową Insta360 do kamer sportowych
| Waga | 330 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,60 × 11,30 × 8,60 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 290 |
| Box width | 11,30 |
| Box height | 8,60 |
| Box length | 16,70 |
| Gross weight | 330 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |