27
Case / Torba ochronna Telesin dla GoPro Hero 9 / Hero 10 / Hero 11 / Hero 12 (GP-CPB-902)
29,00 zł brutto| Waga | 36 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 12,00 × 4,50 cm |
| Net weight | 27 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 36 |
| HS Code | 4202929890 |
| Kolor | szary |
Ładowarka trójkanałowa Telesin dla GoPro Hero 12 / Hero 11 / Hero 10 / Hero 9
18,00 zł brutto| Waga | 87 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 14,30 × 2,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 27 |
| Box width | 14,30 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 9,90 |
| Gross weight | 87 |
| HS Code | 8507600090 |
Magnetyczne mocowanie z szybkozłączką PULUZ do DJI Osmo Action 4 / 3
29,00 zł brutto| Waga | 31 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 10,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 27 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 31 |
| HS Code | 3926909790 |
Pokrowiec etui na 1 baterię akumulator Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (MM3-DC384)
18,99 zł brutto| Waga | 37 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,10 × 7,90 × 2,10 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 27 |
| Box width | 7,90 |
| Box height | 2,10 |
| Box length | 9,40 |
| Gross weight | 37 |
| HS Code | 4202129990 |
Torba TELESIN na kamerę Insta360 GO3
34,00 zł brutto| Waga | 27 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 12,00 × 4,50 cm |
| Net weight | 27 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 27 |
| HS Code | 4202125000 |
| Kompatybilność | Insta360 |