240
Kontroler nadajnik DJI FPV Remote Controller 3
| Waga | 340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,55 × 6,50 × 12,55 cm |
| Net weight | 240 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 12,55 |
| Box length | 16,70 |
| Gross weight | 340 |
| HS Code | 9032890090 |
| Seria FPV | DJI Avata 2 |
| Kompatybilność | Kontrolery |
System mikrofonów bezprzewodowych DJI Mic 2 (2 TX + 1 RX)
Torba Sunnylife do Insta360 Flow
| Waga | 295 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 16,80 × 7,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 240 |
| Box width | 16,80 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 20,90 |
| Gross weight | 295 |
| HS Code | 4202125000 |
| Kompatybilność | Insta360 |