21
DJI Care Refresh Mavic 3 Classic (dwuletni plan)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,10 × 11,40 × 0,10 cm |
| Net weight | 21 |
| Box width | 11,40 |
| Box height | 0,10 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 51 |
| Model | Mavic |
| Długość Usługi | 24 miesiące |
| Care Refresh | Drony |
| Usługa | Karta z kodem |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 Classic |
Osłona gimbala Sunnylife do drona DJI Mini 4 Pro (N4P-G710)
| Waga | 37 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 6,70 × 6,50 cm |
| Net weight | 21 |
| Box width | 6,70 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 7,60 |
| Gross weight | 37 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
Podwyższenie podwozia Sunnylife do DJI Mini 4 Pro (pomarańczowe)
| Waga | 36 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,90 × 3,10 × 10,90 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 21 |
| Box width | 3,10 |
| Box height | 10,90 |
| Box length | 9,90 |
| Gross weight | 36 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
Podwyższenie podwozia Sunnylife do DJI Mini 4 Pro (szare)
| Waga | 36 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,90 × 3,10 × 10,90 cm |
| Net weight | 21 |
| Box width | 3,10 |
| Box height | 10,90 |
| Box length | 9,90 |
| Gross weight | 36 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |