1965
DJI Avata 2 Fly More Combo (Three Batteries)
4 779,00 zł brutto| Waga | 2180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22,00 × 19,50 × 22,00 cm |
| Net weight | 1965 |
| Box width | 19,50 |
| Box height | 22,00 |
| Box length | 27,00 |
| Gross weight | 184 |
| HS Code | 8806221000 |
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
Wyświetlanie jednego wyniku
| Waga | 2180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22,00 × 19,50 × 22,00 cm |
| Net weight | 1965 |
| Box width | 19,50 |
| Box height | 22,00 |
| Box length | 27,00 |
| Gross weight | 184 |
| HS Code | 8806221000 |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się