164
Silnik bezszczotkowy Hobbywing Xerun V10 G3 6.5T 5120KV
539,00 zł brutto| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 7,50 × 5,00 cm |
| Net weight | 164 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 11,00 |
| Gross weight | 230 |
| Typ | Bezszczotkowe |
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
Wyświetlanie jednego wyniku
| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 7,50 × 5,00 cm |
| Net weight | 164 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 11,00 |
| Gross weight | 230 |
| Typ | Bezszczotkowe |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się