154
Silnik bezszczotkowy Hobbywing Xerun V10 G3 25.5T 1500KV
355,00 zł brutto| Waga | 156 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,59 × 3,59 × 3,59 cm |
| Net weight | 154 |
| Box width | 3,59 |
| Box height | 3,59 |
| Box length | 5,12 |
| Gross weight | 156 |
| Typ | Bezszczotkowe |
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
Wyświetlanie jednego wyniku
| Waga | 156 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,59 × 3,59 × 3,59 cm |
| Net weight | 154 |
| Box width | 3,59 |
| Box height | 3,59 |
| Box length | 5,12 |
| Gross weight | 156 |
| Typ | Bezszczotkowe |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się