140
Kijek Selfie stick Mcdodo SS-1781 Bluetooth (czarny)
67,00 zł brutto| Waga | 194 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,70 × 7,10 × 4,70 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 140 |
| Box width | 7,10 |
| Box height | 4,70 |
| Box length | 25,60 |
| Gross weight | 194 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Cechy szczególne | Z pilotem |
| Długość (cm) | 70 |
Mocowanie samoprzylepne Insta360 do kamer sportowych
119,00 zł brutto| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,50 × 12,00 × 3,50 cm |
| Net weight | 140 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 19,50 |
| Gross weight | 140 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Moduł GPS do DJI Matrice 200 V2
735,00 zł brutto| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 7,60 × 6,50 cm |
| Net weight | 140 |
| Box width | 7,60 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 17,50 |
| Gross weight | 140 |
| HS Code | 9032890090 |
Pilot zdalnego sterowania kamerami Insta360
429,00 zł brutto| Waga | 171 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,70 × 10,10 × 6,70 cm |
| Net weight | 140 |
| Box width | 10,10 |
| Box height | 6,70 |
| Box length | 16,20 |
| Gross weight | 171 |
| HS Code | 8526920090 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Regulator Hobbywing Platinum Pro 150A V5
679,00 zł brutto| Waga | 250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,70 × 9,00 × 5,70 cm |
| Net weight | 140 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 5,70 |
| Box length | 13,50 |
| Gross weight | 250 |
| Waga netto (g) | 140 |
| Właściwości | Bezszczotkowe |
Uchwyt na dwa telefony Sunnylife do kamery DJI Osmo Pocket 3 (OP3-ZJ756)
42,00 zł brutto| Waga | 170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,10 × 6,80 × 13,10 cm |
| Net weight | 140 |
| Box width | 6,80 |
| Box height | 13,10 |
| Box length | 11,40 |
| Gross weight | 170 |
| HS Code | 3926909790 |