140
Czapka Puluz z mocowaniem na kamerę sportową
| Waga | 156 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 20,50 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 140 |
| Box width | 20,50 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 20,00 |
| Gross weight | 156 |
| HS Code | 6505009090 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Inny |
Hub ładowania DJI WB37 (USB-C)
| Waga | 210 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,90 × 6,50 × 4,90 cm |
| Net weight | 140 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 4,90 |
| Box length | 9,60 |
| Gross weight | 210 |
| HS Code | 8504406090 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
| Producent | DJI |
Ładowarka sieciowa DJI Mavic Air 2 / Air 2s
Przewód / kabel do DJI High-Bright Remote Monitor
Zestaw 4 filtrów PGYTECH ND-PL 8/16/32/64 do DJI Mavic 3 / Mavic 3 CINE (P-26A-034)
| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 11,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 140 |
| Box width | 11,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 13,00 |
| Gross weight | 140 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mavic |
| Kompatybilność | Filtry |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 |