12
DJI Care Refresh DJI Mavic 3 –
1 219,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,01 × 11,50 × 0,01 cm |
| Net weight | 12 |
| Box width | 11,50 |
| Box height | 0,01 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 3921909000 |
| Model | Mavic |
| Długość Usługi | 12 miesięcy |
| Care Refresh | Drony |
| Usługa | Karta z kodem |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 |
DJI Care Refresh DJI Mavic 3 (dwuletni plan)
1 699,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,01 × 11,50 × 0,01 cm |
| Net weight | 12 |
| Box width | 11,50 |
| Box height | 0,01 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 51 |
| Model | Mavic |
| Długość Usługi | 24 miesiące |
| Care Refresh | Drony |
| Usługa | Karta z kodem |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 |
DJI Care Refresh RS 2
399,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,10 × 11,50 × 0,10 cm |
| Net weight | 12 |
| Box width | 11,50 |
| Box height | 0,10 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 3921909000 |
| Model | Ronin |
| Długość Usługi | 12 miesięcy |
| Care Refresh | Gimbale |
| Usługa | Karta z kodem |
Filtr 1/4 Black Mist 37 MM K&F Concept Nano-X
99,00 zł brutto| Waga | 76 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,60 × 1,60 × 10,60 cm |
| Net weight | 12 |
| Box width | 1,60 |
| Box height | 10,60 |
| Box length | 10,60 |
| Gross weight | 76 |
| HS Code | 9002200000 |
Filtr 1/8 Black Mist 37 MM K&F Concept Nano-X
99,00 zł brutto| Waga | 76 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,60 × 1,60 × 10,60 cm |
| Net weight | 12 |
| Box width | 1,60 |
| Box height | 10,60 |
| Box length | 10,60 |
| Gross weight | 76 |
| HS Code | 9002200000 |
Filtr Niebieski 58 MM CPL MC K&F Concept KU12
59,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,10 × 2,00 × 8,10 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 12 |
| Box width | 2,00 |
| Box height | 8,10 |
| Box length | 8,10 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 9002200000 |
Filtr Niebieski 67 MM UV K&F Concept Classic Series
45,00 zł brutto| Waga | 67 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,10 × 2,00 × 11,10 cm |
| Net weight | 12 |
| Box width | 2,00 |
| Box height | 11,10 |
| Box length | 11,10 |
| Gross weight | 67 |
| HS Code | 9002200000 |
Filtr VND 3/6 do Mavic 3 Pro PolarPro
225,00 zł brutto| Waga | 45 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,05 × 1,45 × 7,05 cm |
| Net weight | 12 |
| Box width | 1,45 |
| Box height | 7,05 |
| Box length | 7,05 |
| Gross weight | 45 |
| HS Code | 9002200000 |
Kabel 3w1 DJI O3 Air Unit
49,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 2,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 12 |
| Box width | 2,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Odbiornik FlySky FS-iA6B, 6 kanałów AFHDS 2A
69,00 zł brutto| Waga | 17 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,50 × 7,00 × 0,50 cm |
| Net weight | 12 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 0,50 |
| Box length | 16,50 |
| Gross weight | 17 |
| HS Code | 8517620000 |
| Ilość kanałów | 6 |
| Waga netto (g) | 10 |