Insta360
Szkło hartowane TELESIN do kamery Insta360 Ace Pro
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 10,00 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 10 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 15 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Szkło hartowane TELESIN do kamery Insta360 GO 3/GO 3S
Torba Sunnylife do Insta360 Flow
| Waga | 295 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 16,80 × 7,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 240 |
| Box width | 16,80 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 20,90 |
| Gross weight | 295 |
| HS Code | 4202125000 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Torba TELESIN na kamerę Insta360 GO3
Uchwyt i mocowanie magnetyczne Sunnylife do Insta360 X4
| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,10 × 3,80 × 13,10 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 59 |
| Box width | 3,80 |
| Box height | 13,10 |
| Box length | 4,80 |
| Gross weight | 72 |
| HS Code | 8505199089 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie, Uchwyt |
| Kompatybilność | Insta360 |