Insta360
Szkło hartowane TELESIN do kamery Insta360 Ace Pro
19,98 zł brutto| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 10,00 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 10 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 15 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Szkło hartowane TELESIN do kamery Insta360 GO 3/GO 3S
19,00 zł brutto| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,15 × 10,00 × 0,15 cm |
| Net weight | 18 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 0,15 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 20 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Torba Sunnylife do Insta360 Flow
29,90 zł brutto| Waga | 295 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 16,80 × 7,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 240 |
| Box width | 16,80 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 20,90 |
| Gross weight | 295 |
| HS Code | 4202125000 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Torba TELESIN na kamerę Insta360 GO3
34,00 zł brutto| Waga | 27 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 12,00 × 4,50 cm |
| Net weight | 27 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 27 |
| HS Code | 4202125000 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Uchwyt i mocowanie magnetyczne Sunnylife do Insta360 X4
69,00 zł brutto| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,10 × 3,80 × 13,10 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 59 |
| Box width | 3,80 |
| Box height | 13,10 |
| Box length | 4,80 |
| Gross weight | 72 |
| HS Code | 8505199089 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie, Uchwyt |
| Kompatybilność | Insta360 |
Wodoszczelna obudowa Puluz do kamery Insta360 X3
316,00 zł brutto| Waga | 390 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,30 × 12,50 × 9,30 cm |
| Net weight | 360 |
| Box width | 12,50 |
| Box height | 9,30 |
| Box length | 21,00 |
| Gross weight | 390 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |