23.09.2024
Oświetlenie dodatkowe Insta360 Flow
| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,60 × 3,20 × 1,60 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 15 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 1,60 |
| Box length | 3,80 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 9405499090 |
| Ze statywem | Nie |
| Regulowane natężenie | Tak |
| Kompatybilność | Insta360 |
Powerbank Baseus Amblight 30000mAh, 4xUSB, USB-C, 65W (czarny)
319,90 zł brutto| Waga | 668 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,30 × 12,10 × 4,30 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 529 |
| Box width | 12,10 |
| Box height | 4,30 |
| Box length | 19,10 |
| Gross weight | 668 |
| HS Code | 8507800090 |
| Moc ładowania (W) | 65 |
| Pojemność (mAh) | 30000 |
| Kolor | czarny |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
Powerbank Baseus Blade 20000mAh, 2xUSB, 2xUSB-C + kabel USB-C 100W (czarny)
269,00 zł brutto| Waga | 876 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,80 × 18,70 × 3,80 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 495 |
| Box width | 18,70 |
| Box height | 3,80 |
| Box length | 24,40 |
| Gross weight | 876 |
| HS Code | 8507800090 |
| Moc ładowania (W) | 100 |
| Pojemność (mAh) | 20000 |
| Kolor | czarny |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
Szkło hartowane na ekran kamery Insta360 GO 3
49,00 zł brutto| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,10 × 10,10 × 2,10 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 50 |
| Box width | 10,10 |
| Box height | 2,10 |
| Box length | 14,20 |
| Gross weight | 80 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Zestaw filtrów ND do kamery Insta360 Ace Pro
519,00 zł brutto| Waga | 172 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,90 × 2,30 × 13,90 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 42 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 13,90 |
| Box length | 11,20 |
| Gross weight | 172 |
| HS Code | 9002200000 |
| Kompatybilność | Insta360 |