19.09.2024
Profesjonalny Statyw / Tripod UGREEN LP661
119,90 zł brutto| Waga | 1601 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60,00 × 10,60 × 60,00 cm |
| Kolejna dostawa | 19.09.2024 |
| Net weight | 1591 |
| Box width | 10,60 |
| Box height | 60,00 |
| Box length | 10,60 |
| Gross weight | 1601 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Kolor | srebrny |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Zestaw 4 filtrów ND8/16/32/64 Freewell do DJI Avata 2
179,00 zł brutto| Waga | 64 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,70 × 2,30 × 7,70 cm |
| Kolejna dostawa | 19.09.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 7,70 |
| Box length | 7,70 |
| Gross weight | 64 |
Zestaw 5 filtrów magnetycznych Freewell Seria M2 82mm
545,00 zł brutto| Waga | 420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,80 × 14,00 × 5,80 cm |
| Kolejna dostawa | 19.09.2024 |
| Net weight | 420 |
| Box width | 14,00 |
| Box height | 5,80 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 420 |
| Obiektyw (mm) | 82 |
| Zestaw | Tak |
Zestaw 8 filtrów Freewell DJI Osmo Pocket 3 All Day
369,00 zł brutto| Waga | 79 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,70 × 1,90 × 9,70 cm |
| Kolejna dostawa | 19.09.2024 |
| Net weight | 3 |
| Box width | 1,90 |
| Box height | 9,70 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 79 |
Zestaw filtrów Freewell FujiX100 z osłoną obiektywu (czarny)
299,00 zł brutto| Waga | 110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,60 × 3,80 × 7,60 cm |
| Kolejna dostawa | 19.09.2024 |
| Net weight | 50 |
| Box width | 3,80 |
| Box height | 7,60 |
| Box length | 7,60 |
| Gross weight | 110 |