9620009110
Profesjonalny Statyw / Tripod UGREEN LP661
| Waga | 1601 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60,00 × 10,60 × 60,00 cm |
| Kolejna dostawa | 19.09.2024 |
| Net weight | 1591 |
| Box width | 10,60 |
| Box height | 60,00 |
| Box length | 10,60 |
| Gross weight | 1601 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Kolor | srebrny |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Selfie-stick wypornościowy Telesin do kamer sportowych
| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,60 × 5,60 × 5,60 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 160 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 5,60 |
| Box length | 38,00 |
| Gross weight | 230 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Tripod Mini PGYTECH z wysięgnikiem do kamer sportowych
| Waga | 166 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,20 × 6,30 × 5,20 cm |
| Net weight | 166 |
| Box width | 6,30 |
| Box height | 5,20 |
| Box length | 22,00 |
| Gross weight | 166 |
| HS Code | 9620009110 |
| Model | |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Z tripodem |
| Długość (cm) | 40 |
Uchwyt Bullet Time ze statywem Insta360 do kamer sportowych
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,40 × 3,70 × 6,40 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 200 |
| Box width | 3,70 |
| Box height | 6,40 |
| Box length | 21,00 |
| Gross weight | 300 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
Mini statyw do DJI Pocket 2 (Osmo Pocket 2)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 18,50 × 7,00 cm |
| Net weight | 40 |
| Box width | 18,50 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 9620009110 |
| Seria Osmo Pocket | DJI Osmo Pocket 2 |
Mini statyw Telesin do kamer sportowych (GP-MNP-092-X)
| Waga | 96 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,40 × 4,60 × 4,40 cm |
| Net weight | 61 |
| Box width | 4,60 |
| Box height | 4,40 |
| Box length | 15,50 |
| Gross weight | 96 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3, DJI Osmo Action |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Mocowanie kulowe z szybkozłączką do kamery Insta360 GO 3 (samoprzylepne)
Profesjonalny statyw PGYTECH do kamer sportowych (Czarny)
Profesjonalny statyw PGYTECH MANTISPOD 2.0 (Biały)
Profesjonalny statyw PGYTECH MANTISPOD 2.0 (Czarny)
Profesjonalny statyw PGYTECH MANTISPOD 2.0 (mocowanie 1/4 cala)
| Waga | 278 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,20 × 7,70 × 4,20 cm |
| Net weight | 278 |
| Box width | 7,70 |
| Box height | 4,20 |
| Box length | 23,30 |
| Gross weight | 278 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Profesjonalny statyw PGYTECH MANTISPOD 2.0 z pilotem MANTIS RC M1
| Waga | 484 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,80 × 14,00 × 4,80 cm |
| Net weight | 308 |
| Box width | 14,00 |
| Box height | 4,80 |
| Box length | 24,50 |
| Gross weight | 484 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer, Do telefonów |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |