8517710000
Antena DJI O3 Air Unit
99,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,40 × 1,50 × 19,40 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 19,40 |
| Box length | 8,90 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8517710000 |
Anteny DJI FPV System SMA (dwie sztuki)
75,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,50 × 1,30 × 19,50 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 1,30 |
| Box height | 19,50 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8517710000 |
Anteny do goggli DJI FPV System (dwie sztuki)
75,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,50 × 1,30 × 19,50 cm |
| Net weight | 15 |
| Box width | 1,30 |
| Box height | 19,50 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8517710000 |