8517620000
Odbiornik FlySky FS-GR3E, 3 kanały AFHDS
Odbiornik FlySky FS-iA10B, 10 kanałów AFHDS 2A
Odbiornik FlySky FS-iA6B, 6 kanałów AFHDS 2A
Odbiornik FlySky FS-R7P, 7 kanałów AFHDS 3
Odbiornik FlySky FS-SR8, 8 kanałów AFHDS 3
System transmisji obrazu RavenEye DJI R (Ronin-S2 / Ronin- SC2)
| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,00 × 6,00 × 17,00 cm |
| Net weight | 180 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 17,00 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 8517620000 |
| Model | Ronin |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 2, DJI RSC 2 |
Uchwyt Do-It-All do DJI Pocket 2 (Osmo Pocket 2)
| Waga | 59 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 2,60 × 7,00 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 2,60 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 59 |
| HS Code | 8517620000 |
| Model | |
| Seria Osmo Pocket | DJI Osmo Pocket 2 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Zestaw DJI |