3926909690
Uchwyt na tablet DJI Mavic Air 2 / DJI Mini 2
| Waga | 207 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,80 × 9,40 × 16,80 cm |
| Net weight | 169 |
| Box width | 9,40 |
| Box height | 16,80 |
| Box length | 7,40 |
| Gross weight | 207 |
| HS Code | 3926909690 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
Wyświetlanie jednego wyniku
| Waga | 207 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,80 × 9,40 × 16,80 cm |
| Net weight | 169 |
| Box width | 9,40 |
| Box height | 16,80 |
| Box length | 7,40 |
| Gross weight | 207 |
| HS Code | 3926909690 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się