77
Etui Freewell do Samsung Galaxy S23 Ultra (niebieskie)
| Waga | 77 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,80 × 7,00 × 1,80 cm |
| Net weight | 51 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 1,80 |
| Box length | 86,00 |
| Gross weight | 77 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Samsung S23 Ultra |
| Kolor | srebrny, niebieski |
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
Wyświetlanie wszystkich wyników: 2
| Waga | 77 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,80 × 7,00 × 1,80 cm |
| Net weight | 51 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 1,80 |
| Box length | 86,00 |
| Gross weight | 77 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Samsung S23 Ultra |
| Kolor | srebrny, niebieski |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się