73
Kabel ładowania SDC DJI Power (XT60)(12V)
| Waga | 73 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 25,00 × 1,00 cm |
| Net weight | 60 |
| Box width | 25,00 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 73 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
| Seria Power | DJI Power 1000, DJI Power 500 |
Zestaw filtrów CPL ND 4/8 UV Sunnylife do DJI Mini 2 (MM-FI9257)
| Waga | 73 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 8,90 × 2,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 2 |
| Box width | 8,90 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 10,50 |
| Gross weight | 73 |
| HS Code | 9002200000 |