47
Zdejmowane osłony obiektywów kamery Insta360 X3
92,90 zł brutto| Waga | 47 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 8,50 × 2,50 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 10 |
| Box width | 8,50 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 47 |
| Kompatybilność | Insta360 |
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
Wyświetlanie 13–13 z 13 wyników
| Waga | 47 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 8,50 × 2,50 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 10 |
| Box width | 8,50 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 47 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się