37
Osłona gimbala Sunnylife do drona DJI Mini 4 Pro (N4P-G710)
| Waga | 37 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 6,70 × 6,50 cm |
| Net weight | 21 |
| Box width | 6,70 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 7,60 |
| Gross weight | 37 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
Pokrowiec etui na 1 baterię akumulator Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (MM3-DC384)
| Waga | 37 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,10 × 7,90 × 2,10 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 27 |
| Box width | 7,90 |
| Box height | 2,10 |
| Box length | 9,40 |
| Gross weight | 37 |
| HS Code | 4202129990 |