240
Etui Sunnylife do DJI Osmo Pocket 3 i akcesoriów
Lampa LED Puluz do aparatu 860 lumenów
Śmigła 2110s do DJI Matrice 300/350 RTK
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,30 × 8,50 × 4,30 cm |
| Net weight | 166 |
| Box width | 8,50 |
| Box height | 4,30 |
| Box length | 30,00 |
| Gross weight | 240 |
| HS Code | 8807100090 |
| Kategoria | Śmigła i osłony |
| Model | 2110s |
| Kompatybilność | Matrice 350 RTK |
Uniwersalny uchwyt na rower Sunnylife do kamer sportowych
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,50 × 4,60 × 8,50 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 180 |
| Box width | 4,60 |
| Box height | 8,50 |
| Box length | 12,10 |
| Gross weight | 240 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |