16
Śmigła DJI Avata 2
| Waga | 16 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 9,20 × 10,00 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 9,20 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 19,70 |
| Gross weight | 16 |
| HS Code | 8807100090 |
| Seria FPV | DJI Avata 2 |
| Waga | 16 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 9,20 × 10,00 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 9,20 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 19,70 |
| Gross weight | 16 |
| HS Code | 8807100090 |
| Seria FPV | DJI Avata 2 |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się