9,60
Osłona przeciwodblaskowa Sunnylife do DJI Mavic 3 Pro (czarna)
9,00 zł brutto| Waga | 45 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,90 × 9,60 × 5,90 cm |
| Net weight | 28 |
| Box width | 9,60 |
| Box height | 5,90 |
| Box length | 10,90 |
| Gross weight | 45 |
| HS Code | 3926909790 |
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
Wyświetlanie jednego wyniku
| Waga | 45 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,90 × 9,60 × 5,90 cm |
| Net weight | 28 |
| Box width | 9,60 |
| Box height | 5,90 |
| Box length | 10,90 |
| Gross weight | 45 |
| HS Code | 3926909790 |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się