9,50
Blokada śmigieł PGYTECH do DJI Mini 2 SE / Mini 2
| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 72 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 72 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K |
Filtr CPL PGYTECH do DJI Mavic 3 Classic
Filtr PGYTECH VND 2-5 stopni do DJI Mavic 3 / Mavic 3 CINE (P-26A-016)
| Waga | 95 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 95 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 95 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mavic |
| Kompatybilność | Filtry |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 |
Filtr PGYTECH VND 2-5 stopni do DJI Mavic 3 Classic
| Waga | 95 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 95 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 95 |
| HS Code | 9002200000 |
| Kompatybilność | Filtry |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 Classic |
Filtr PGYTECH VND 6-9 stopni do DJI Mavic 3 / Mavic 3 CINE (P-26A-017)
| Waga | 95 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 95 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 95 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mavic |
| Kompatybilność | Filtry |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 |
Filtr PGYTECH VND 6-9 stopni do DJI Mavic 3 Classic
| Waga | 95 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 95 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 95 |
| HS Code | 9002200000 |
| Kompatybilność | Filtry |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 Classic |
Filtr UV PGYTECH do DJI Avata
Filtry ND/PL 8, 16, 32, 64 PGYTECH do DJI Osmo Pocket 3
Osłona przeciwodblaskowa na smatfona Sunnylife do kontrolera DJI RC-N1 (ZG73)
| Waga | 142 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,60 × 9,50 × 1,60 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 122 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 1,60 |
| Box length | 20,30 |
| Gross weight | 142 |
| HS Code | 3926909790 |