9,30
Pokrowiec etui na 2 baterie akumulatory Sunnylife do DJI Mini 3 Pro/Mini 4 Pro (MM3-DC385)
| Waga | 56 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 9,30 × 2,50 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 42 |
| Box width | 9,30 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 10,20 |
| Gross weight | 56 |
| HS Code | 4202129990 |
Mocowanie smartfona (Plus) PGYTECH do DJI Osmo Pocket / Pocket 2 (P-18C-029)
| Waga | 130 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,30 × 9,30 × 2,30 cm |
| Net weight | 130 |
| Box width | 9,30 |
| Box height | 2,30 |
| Box length | 10,50 |
| Gross weight | 130 |
| HS Code | 7616999099 |
| Model | |
| Seria Osmo Pocket | DJI Osmo Pocket 2 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |