7,00
Bateria akumulator DJI Inspire 2 / Ronin 2 / seria Matrice 200 4280mAh TB50
| Waga | 645 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,00 × 7,00 × 15,00 cm |
| Net weight | 518 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 15,00 |
| Box length | 11,00 |
| Gross weight | 645 |
| HS Code | 8507600090 |
| Kategoria | Akumulatory |
| Kompatybilność | Inspire, Ronin, Matrice |
Bateria akumulator DJI Matrice 200 7660mAh TB55
| Waga | 1060 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,00 × 7,00 × 17,00 cm |
| Net weight | 885 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 17,00 |
| Box length | 13,00 |
| Gross weight | 1060 |
| HS Code | 8507600090 |
| Kategoria | Akumulatory |
| Kompatybilność | Matrice |
Bezprzewodowy system transmisji DJI SDR Transmission Combo
| Waga | 420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,80 × 7,00 × 10,80 cm |
| Net weight | 344 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 10,80 |
| Box length | 12,60 |
| Gross weight | 420 |
| HS Code | 8517620000 |
| Zasilanie | USB-C typ 1: 9 V, 2A (standard PD), USB-C typ 2: 6,8-17,2 V DC, Za pomocą akumulatora NP-F: 6,8-8,4V |
| Dodatkowa etykieta | PREMIERA |
| Przepustowość | SDR: 20 MHz, Wi-Fi: 20 MHz |
| Wi-Fi | 802.11 b/a/g/n/ac/ax, wsparcie dla 2×2 MIMO Wi-Fi |
DJI O3 Air Unit Camera Module
Etui Freewell do Samsung Galaxy S23 Ultra (niebieskie)
| Waga | 77 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,80 × 7,00 × 1,80 cm |
| Net weight | 51 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 1,80 |
| Box length | 86,00 |
| Gross weight | 77 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Samsung S23 Ultra |
| Kolor | srebrny, niebieski |