6,80
DJI LiDAR Range Finder
1 749,00 zł brutto| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,00 × 6,80 × 8,00 cm |
| Net weight | 100 |
| Box width | 6,80 |
| Box height | 8,00 |
| Box length | 8,20 |
| Gross weight | 140 |
| HS Code | 8529909790 |
| Zestaw | Nie |
DJI LiDAR Range Finder (RS 3 Pro)
2 949,00 zł brutto| Waga | 250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,80 × 6,80 × 16,80 cm |
| Net weight | 140 |
| Box width | 6,80 |
| Box height | 16,80 |
| Box length | 8,60 |
| Gross weight | 250 |
| HS Code | 8529909790 |
| Zestaw | Nie |
| Seria Ronin | DJI RS 3 Pro |
Etui Sunnylife do Insta360 Ace Pro
49,00 zł brutto| Waga | 175 kg |
|---|---|
| Wymiary | 178,00 × 6,80 × 178,00 cm |
| Net weight | 130 |
| Box width | 6,80 |
| Box height | 178,00 |
| Box length | 10,30 |
| Gross weight | 175 |
| HS Code | 4202929890 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Uchwyt na dwa telefony Sunnylife do kamery DJI Osmo Pocket 3 (OP3-ZJ756)
42,00 zł brutto| Waga | 170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,10 × 6,80 × 13,10 cm |
| Net weight | 140 |
| Box width | 6,80 |
| Box height | 13,10 |
| Box length | 11,40 |
| Gross weight | 170 |
| HS Code | 3926909790 |