4,60
Blokada śmigieł Sunnylife do drona DJI Mini 4 Pro (pomarańczowa)
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,10 × 4,60 × 9,10 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 16 |
| Box width | 4,60 |
| Box height | 9,10 |
| Box length | 8,80 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
Filtr ND4 PolarPro Quartz Line do DJI Inspire 3 46mm
Filtr ND4/PL PolarPro Quartz Line do DJI Inspire 3 46mm
Filtr UV PolarPro do iPhone 15 (IP15-UV)
| Waga | 9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,40 × 4,60 × 0,40 cm |
| Net weight | 9 |
| Box width | 4,60 |
| Box height | 0,40 |
| Box length | 5,50 |
| Gross weight | 9 |
| HS Code | 9002200000 |
| Kompatybilność | Etui i pokrowce, Inny |
Mini statyw Telesin do kamer sportowych (GP-MNP-092-X)
| Waga | 96 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,40 × 4,60 × 4,40 cm |
| Net weight | 61 |
| Box width | 4,60 |
| Box height | 4,40 |
| Box length | 15,50 |
| Gross weight | 96 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3, DJI Osmo Action |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |