37,00
Obudowa ochronna Sunnylife do kamery Insta360 X4
19,00 zł brutto| Waga | 29 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35,00 × 37,00 × 35,00 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 16 |
| Box width | 37,00 |
| Box height | 35,00 |
| Box length | 52,00 |
| Gross weight | 29 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Plecak fotograficzny PGYTECH OneMo 2 25L (czarny)
748,81 zł brutto| Waga | 3620 kg |
|---|---|
| Wymiary | 29,50 × 37,00 × 29,50 cm |
| Net weight | 3620 |
| Box width | 37,00 |
| Box height | 29,50 |
| Box length | 51,00 |
| Gross weight | 3620 |
| HS Code | 4202921100 |
Plecak fotograficzny PGYTECH OneMo 2 35L (czarny)
947,00 zł brutto| Waga | 4050 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31,00 × 37,00 × 31,00 cm |
| Net weight | 2420 |
| Box width | 37,00 |
| Box height | 10,90 |
| Box length | 57,00 |
| Gross weight | 4050 |
| HS Code | 4202921100 |
| Kolor | czarny |
| Pojemność | 35 l |
Plecak PGYTECH OneMo 2 25L (grey como)
735,00 zł brutto| Waga | 3620 kg |
|---|---|
| Wymiary | 29,50 × 37,00 × 29,50 cm |
| Net weight | 3620 |
| Box width | 37,00 |
| Box height | 29,50 |
| Box length | 51,00 |
| Gross weight | 3620 |
| HS Code | 4202921100 |