23,50
Głośnik, Megafon z oświetleniem LP12 DJI Matrice 30
8 999,00 zł brutto| Waga | 1300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,00 × 23,50 × 12,00 cm |
| Net weight | 270 |
| Box width | 23,50 |
| Box height | 12,00 |
| Box length | 26,00 |
| Gross weight | 1300 |
| HS Code | 9405411000 |
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
Wyświetlanie jednego wyniku
| Waga | 1300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,00 × 23,50 × 12,00 cm |
| Net weight | 270 |
| Box width | 23,50 |
| Box height | 12,00 |
| Box length | 26,00 |
| Gross weight | 1300 |
| HS Code | 9405411000 |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się