10,00
Torba Sunnylife do DJI Osmo Mobile 6
| Waga | 281 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,30 × 16,90 × 7,30 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 230 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 7,30 |
| Box length | 20,40 |
| Gross weight | 281 |
| HS Code | 4202129990 |
| Seria Osmo Mobile | DJI Osmo Mobile 6 |
Uchwyt Telesin do kamery DJI Action 4/3
| Waga | 23 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,15 × 10,00 × 0,15 cm |
| Net weight | 16 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 0,15 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 23 |
| HS Code | 8543709099 |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3 |
Uchwyt wypornościowy Puluz do kamer sportowych
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 10,00 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 110 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 20,00 |
| Gross weight | 120 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Wypornościowy |