1,00
Filtr dyfuzyjny typu Black Mist do kamery DJI Osmo Pocket 3
229,00 zł brutto| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 1,00 × 13,00 cm |
| Net weight | 2 |
| Box width | 1,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 10 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | |
| Seria Osmo Pocket | DJI Osmo Pocket 3 |
| Kompatybilność | DJI Osmo |
Kabel RX do telefonu DJI SDR Transmission (USB-C to USB-C, 22 cm)
45,00 zł brutto| Waga | 14 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,00 × 1,00 × 19,00 cm |
| Net weight | 6 |
| Box width | 1,00 |
| Box height | 19,00 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 14 |
| HS Code | 8544429090 |
Nakładka szerokokątna do kamery DJI Osmo Pocket 3
229,00 zł brutto| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 1,00 × 13,00 cm |
| Net weight | 4 |
| Box width | 1,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 20 |
| Model | |
| Seria Osmo Pocket | DJI Osmo Pocket 3 |