9,70
Szkło hartowane na ekran i obiektyw Sunnylife do DJI Osmo Pocket 3 (2+2)
23,09 zł brutto| Waga | 32 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,40 × 1,50 × 6,40 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 6,40 |
| Box length | 9,70 |
| Gross weight | 32 |
| HS Code | 7007198095 |
Szkło hartowane Sunnylife do Insta360 Ace
7,90 zł brutto| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,50 × 6,40 × 1,50 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 6,40 |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 9,70 |
| Gross weight | 35 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Szkło hartowane Sunnylife na obiektyw i ekran do DJI OSMO Action 3
16,90 zł brutto| Waga | 36 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,50 × 6,40 × 1,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 6,40 |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 9,70 |
| Gross weight | 36 |
| HS Code | 7007198095 |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Zestaw szkieł ochronnych Sunnylife do DJI OSMO Action 4
29,00 zł brutto| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,40 × 1,50 × 6,40 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 6,40 |
| Box length | 9,70 |
| Gross weight | 35 |
| HS Code | 7007198095 |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4 |
Mocowanie kamery sportowej Sunnylife do drona DJI Air 3 (A3-GZ695)
9,00 zł brutto| Waga | 48 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,80 × 3,50 × 3,80 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 3,50 |
| Box height | 3,80 |
| Box length | 9,70 |
| Gross weight | 48 |
| HS Code | 3926909790 |
Mocowanie poziome kamery Insta360 X3
119,00 zł brutto| Waga | 96 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,30 × 16,50 × 5,30 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 96 |
| Box width | 16,50 |
| Box height | 5,30 |
| Box length | 9,70 |
| Gross weight | 96 |
| HS Code | 7616999099 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Podwyższenie podwozia Sunnylife do DJI Mini 2 SE / Mini 2 (szare)
29,00 zł brutto| Waga | 27 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 9,70 × 2,00 cm |
| Net weight | 14 |
| Box width | 9,70 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 9,70 |
| Gross weight | 27 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K |
Szkło hartowane Sunnylife do Insta360 Ace Pro
12,90 zł brutto| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,50 × 6,40 × 1,50 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 6,40 |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 9,70 |
| Gross weight | 35 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |