7,70
Filtr ND8/PL Freewell do DJI Mavic 3
26,90 zł brutto| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,70 × 2,30 × 7,70 cm |
| Net weight | 4 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 7,70 |
| Box length | 7,70 |
| Gross weight | 72 |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 |
Filtr UV Freewell do DJI Mavic 3
30,90 zł brutto| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,70 × 2,30 × 7,70 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 7,70 |
| Box length | 7,70 |
| Gross weight | 72 |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 |
Filtry Freewell All Day do drona DJI Mini 4 Pro (6 szt)
239,00 zł brutto| Waga | 75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,70 × 2,30 × 7,70 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 7,70 |
| Box length | 7,70 |
| Gross weight | 75 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
| Kompatybilność | Filtry |
Ładowarka dwukanałowa TELESIN Box + 2 akumulatory do GoPro Hero 12/ 11 / 10 / 9 (szybkie ładowanie)
73,90 zł brutto| Waga | 260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 7,70 × 9,00 cm |
| Net weight | 190 |
| Box width | 7,70 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 7,70 |
| Gross weight | 260 |
| HS Code | 8507800090 |
Uniwersalne mocowanie Sunnylife z gwintem 1/4” do DJI Avata
35,00 zł brutto| Waga | 43 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,20 × 6,30 × 3,20 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 6,30 |
| Box height | 3,20 |
| Box length | 7,70 |
| Gross weight | 43 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria FPV | DJI Avata |
Zestaw 6 filtrów Freewell All Day do DJI Mini 3 Pro / Mini 3
224,00 zł brutto| Waga | 73 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,70 × 2,30 × 7,70 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 4 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 7,70 |
| Box length | 7,70 |
| Gross weight | 73 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Zestaw dwóch filtrów VND Freewell Mist do DJI Mavic 3
88,90 zł brutto| Waga | 75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,70 × 2,30 × 7,70 cm |
| Net weight | 13 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 7,70 |
| Box length | 7,70 |
| Gross weight | 75 |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 |