7,60
Osłona przeciwsłoneczna Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (MM3-ZG406)
17,90 zł brutto| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 7,30 × 7,00 cm |
| Net weight | 15 |
| Box width | 7,30 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,60 |
| Gross weight | 35 |
| HS Code | 3926909790 |
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
Wyświetlanie 13–13 z 13 wyników
| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 7,30 × 7,00 cm |
| Net weight | 15 |
| Box width | 7,30 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,60 |
| Gross weight | 35 |
| HS Code | 3926909790 |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się