7,30
Regulator Hobbywing EZRUN MAX10 G2 80A
319,00 zł brutto| Waga | 182 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,70 × 5,00 × 10,70 cm |
| Net weight | 123 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 10,70 |
| Box length | 7,30 |
| Gross weight | 182 |
| Waga netto (g) | 120 |
| Właściwości | Wodoodporne, Bezszczotkowe |
Regulator Hobbywing QuicRun WP 880 80A
185,00 zł brutto| Waga | 123 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,70 × 5,00 × 10,70 cm |
| Net weight | 107 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 10,70 |
| Box length | 7,30 |
| Gross weight | 123 |
| Waga netto (g) | 75 |
| Właściwości | Wodoodporne, Szczotkowe |
Uchwyt ze smyczą Sunnylife do kontrolera DJI RC / RC 2 (czerwony) ZJ764-R
149,00 zł brutto| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,80 × 4,50 × 13,80 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 115 |
| Box width | 4,50 |
| Box height | 13,80 |
| Box length | 7,30 |
| Gross weight | 120 |
Żyroskop Do Modeli RC Samochodów SkyRC Gyro GC301
97,90 zł brutto| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 7,30 × 2,00 cm |
| Net weight | 4 |
| Box width | 7,30 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 7,30 |
| Gross weight | 10 |
| HS Code | 9031808000 |